سفارش تبلیغ
طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی

آموزش و معرفی نرم افزار های گوشی و کامپیوتر

نظر

 

به زودی تبلیغات کمتری در زمینه‌های چای چاق کننده و عمل‌های زیبایی در اینستاگرام مشاهده خواهید کرد. اینستاگرام امروز اعلام کرد که به زودی محدودیت‌هایی را در زمینه تبلیغات محصولات رژیمی و جراحی‌های زیبایی اعمال خواهد کرد. این قوانین جدید برای اولین بار در اینستاگرام و فیسبوک اعمال خواهد شد  از سوی دیگر برخی پست‌ها و محتوا برای گروه‌های خاصی حذف خواهد شد و محدودیت سنی برای اینستاگرام در نظر گرفته خواهد شد.

نحوه تغییر صفحه محافظ صفحه در ویندوز 10

این رسانه اجتماعی گسترده، از این پس، پست‌های تبلیغاتی مربوط به محصولات کاهش وزن مشکوک را که به یک پیشنهاد تجاری مرتبط هستند ممنوع می‌کند. علاوه بر این، برای کاربران زیر 18 سال محدودیتی در نظر گرفته شده که امکان مشاهده تمامی محتوای مربوط به عمل‌های زیبایی یا محصولات کاهش وزن و حتی محتوای نامناسب دیگر وجود نخواهد داشت  این خبر خوبی برای والدینی که نگران فرزندانشان هستند خواهد بود. در واقع اینستاگرام می‌تواند وضعیت گروه‌های سنی پایین‌تر را در اینستاگرام مدیریت کند و از جهت گیری آن‌ها به سمت عمل‌های زیبایی یا رژیم‌های اشتباه جلوگیری خواهد شد.

مدیر سیاست‌های عمومی اینستاگرام، اما کالینز، در مصاحبه ای با London Evening Standard گفت: این پلتفرم با کارشناسان خارجی کار کرده است تا اختلال و تغییری در روحیه کاربران ایجاد نشود. به همین دلیل این تغییرات جدید ایجاد خواهد شد. کالینز گفت: "ما می‌خواهیم اینستاگرام برای همه افرادی که از آن استفاده می‌کنند یک مکان مثبت باشد و این سیاست بخشی از کار ما برای کاهش فشارهایی است که گاهی اوقات مردم می‌توانند در راستای رسانه‌های اجتماعی احساس کنند."

در واقع اینستاگرام پست‌هایی را که باعث می‌شود "ادعای معجزه آسایی" درباره رژیم یا محصول کاهش وزن باشد را حذف می‌کند. کاربران همچنین می‌توانند پست‌هایی که خلاف قوانین هستند را گزارش کنند. "ادعاهای معجزه آسا" به این معنی است که آنها پایدار نیستند. محصولاتی مانند چای‌های لاغری که راه حل‌های کوتاه مدت برای ارائه هستند و طبیعتا غیر واقعی ارائه شده اند دیگر در اینستاگرام دیده نخواهند شد.

نحوه فعال کردن مسدود کننده پنجره بازشو در Google Chrome

مطالعات بیشماری حاکی از آن که اینستاگرام ممکن است یک عامل مؤثر در اختلالات خوردن و افسردگی در بین نوجوانان باشد انجام شده است. همچنین رسانه‌های اجتماعی بستری برای افزایش علاقه به جراحی‌های پلاستیک و بوتاکس در بین افراد جوان شده است. در نتیجه اینستاگرام قصد دارد تا با تبلیغات غلط مقابله نماید و از تاثیرات مخرب بکاهد.

sakhtafzarmag