سفارش تبلیغ
صبا ویژن

آموزش و معرفی نرم افزار های گوشی و کامپیوتر

نظر

طرفداران

تمام عمر باتری

نمایشگر همیشه روشن

integration ادغام محکم با آیفون

CONS

?WatchOS 6 حشره دار است

ill بدون ردیابی خواب باشید

 

از بیرون و روی کاغذ تفاوت زیادی بین سال گذشته اپل واچ سری 4 و سری اخیراً 5 منتشر شده وجود ندارد. مدل های آلومینیومی و استنلس استیل یکسان به نظر می رسند ، اما سری 5 دارای حق امتیاز است ، به لطف تیتانیوم جدید و محل های سرامیکی

 

اما یک تفاوت بزرگ بین اپل واچ سری 5 و هر اپل واچ پیش از آن وجود دارد: این صفحه نمایش است که هرگز خاموش نمی شود. خوب ، این یک نمایشگر همیشه روشن است که هر زمان که آن را بپوشید باقی می ماند. زمان به طور مداوم قابل مشاهده است ، دقیقاً مانند یک ساعت سنتی ، و به گفته اپل ، هیچ تاثیری در ماندگاری باتری ندارد.

 

اکنون حدود دو هفته است که من به جای سری 4 خود از اپل واچ سری 5 استفاده کرده ام. قبل از شروع آزمایش ، انتظار نداشتم که تفاوت زیادی بین این دو مشاهده کنم و در بیشتر موارد ، این اتفاق افتاده است. مورد

 

اما چیزی که من احمقانه آن را دست کم ارزیابی کردم تأثیری بود که نمایشگر همیشه روشن روی تجربه کلی اپل واچ داشت. و اکنون ، من مطمئن نیستم که می توانم برگردم.

اکنون یک ساعت واقعی است

نمایشگر همیشه روشن (AOD) سری 5 شیوه استفاده از اپل واچ در بیشتر روزهای روز را تغییر داده است. صفحه نمایش بیشتر از زمان مداوم را نشان می دهد ، اما عوارض تماشای ساعت را نیز نشان می دهد. برای من ، این بدان معنی است که می توانم نگاهی به پایین بیندازم و ببینم آیا پیام های خوانده نشده ای دارم یا آیتم برنامه بعدی خود را از عوارض تقویم بدون هیچ تلاشی مشاهده می کنم.

 

اگر تا به حال متعلق به یک ساعت اپل - یا هر ساعت هوشمندی برای آن هستید - مطمئناً روال ناخوشایندی برای بالا بردن مچ دست خود را به ساعت مچی می دانید ، فقط برای اینکه روشن نشود. در عوض ، مچ دست خود را پایین آورده و مجدداً آن را بالا می برید ، یا اینکه مچ دست خود را خیلی سریع می چرخانید گویی در را باز می کنید ، اما هنوز هیچ اتفاقی نمی افتد. در نهایت ، شما روی صفحه نمایش ضربه می زنید یا یک دکمه را فشار می دهید تا ساعت را بیدار کنید. این رقص است که اگر دستان شما پر باشد پیچیده تر است.

 

بعد از اینکه مچ دست خود را پایین می آورید همه چیز از بین رفته است اما بعد از اینکه مچ دست خود را کم کردید ، همه چیز در صفحه نمایش کمی کوچکتر می شود و میزان روشنایی صفحه نمایش پایین می آید اما روشن می ماند ، و دائماً تمام اطلاعاتی را که به نظر شما مهم است نمایش می دهد تا به عنوان عارضه ای به آن اضافه شود. ساعتهای دیدنی شما

 

با سری 5 می توانم به جای اینکه به طور فعال زمان را بررسی کنم ، زمان را به صورت منفعلانه بررسی کنم. یک نگاه سریع ، و من در حال انجام هر کاری هستم که در مقابل من است در آن زمان.

 

این روال بی دست و پا برای بررسی زمان در ساعت های قبلی اپل ساعت گذشته کاملاً از بین نرفته است. اما به جای اینکه به بررسی آن زمان بپردازم ، به طور تصادفی یک نوتیفیکیشن جدید را حس می کنم و مچ دست خود را برای مشاهده آن بالا می برم ، فقط برای این که صفحه ساعت قابل مشاهده باشد. تا زمانی که روی صفحه نمایش ضربه بزنم که ساعت واقعاً از خواب بیدار می شود و اعلان نشان داده نمی شود.

 

من نمی دانم چه چیزی ناامید کننده تر است: قادر به چک کردن زمان یا دیدن زمان به جای اطلاع رسانی.

 

با این وجود ، اضافه کردن یک صفحه نمایش همیشه روشن باعث می شود اپل واچ چیزی بیش از لوازم جانبی آیفون یا اسباب بازی احساس کند. الان مثل یک ساعت واقعی احساس می شود.

 

apple-watch-series-5-2.jpg

(تصویر: جیسون سیپریان / ZDNet)

نوآوری

بهترین گزینه های Peloton: دوچرخه برتر ورزش هوشمند

این 10 فناوری به احتمال زیاد به نجات سیاره زمین کمک می کنند

کاشت های عصبی: چرا اتصال مغز شما به رایانه سردرد بزرگی را برای همه ایجاد می کند

این تعمیر کننده ترین تلفن هوشمندی است که می توانید خریداری کنید

چگونه هدست های VR در حال ایجاد نیروگاه های هسته ای ایمن تر هستند (ZDNet YouTube)

ربات «پرواز ماهی» با شلیک آب به بیرون از لب خود حرکت می کند (CNET)

20 کاربرد وحشتناک از هوش مصنوعی (TechRepublic)

برای من ، این همان باتری است

با صفحه نمایش که هرگز خاموش نمی شود ، طبیعی است که نگرانی در مورد تأثیرگذاری بر عمر باتری داشته باشید. وقتی سری 5 معرفی شد ، اپل اظهار داشت که همان 18 ساعت عمر باتری را مانند مدل های قبلی حفظ کرده است و طی دو هفته گذشته ، این همان چیزی است که من تجربه کردم.

 

در واقع ، بگذارید روشن کنم: من 18 ساعت استفاده را اندازه گیری نکردم ، اما در پایان هر روز ، سری 5 را روی باتری آن قرار می دهم که حدود 30? باتری آن باقی مانده است. این مطابق با آنچه در سال گذشته در مدل سری 4 تجربه کردم.

 

من عناوین سایر بررسی ها را دیدم که عمر باتری حالت بدتر است و با روشن شدن AOD امکان استفاده از آن در یک روز کامل استفاده ممکن نیست. در پایان ، متغیرهای زیادی در اینجا بازی می شوند و بیایید صادقانه بگوییم ، iOS 13 و WatchOS 6 سهم نسبتاً خوبی از ایرادات و مشکلات خود را داشتند. من فقط نصب برنامه های اپل واچ برای نصب ، مشکلات زیادی داشتم ،

 

امیدوارم که اپل بتواند آنچه را باعث می شود دیگران شاهد کاهش عمر باتری باشند و آن را در به روزرسانی بعدی رفع کند ، تشخیص دهند. اگرچه برای من از عمر باتری سری 5 خوشحالم.

این سوال واقعی است

برای خریداران بار اول اپل واچ ، آیا 199 دلار از Apple Watch Series 3 یا 399 دلار Apple Watch Series 5 خریداری می کنید؟ من از اولین بار از اپل واچ استفاده کرده ام و از روی سطح ، احساس می کند که سری 5 آنقدر بزرگ نیست (مخصوصاً در مقایسه با سری 4) ، اما بعد از دو هفته آزمایش ، سری 5 احساس می کند که اپل واچ از ابتدا باید چطور باشد.

 

علاوه بر AOD ، در حال گرفتن صفحه نمایش بزرگتر ، تشخیص سقوط و برنامه ECG اپل برای تشخیص ضربان قلب نامنظم هستید. برای من ، پول من در آرامش است ، یک ساعت مچی مانند یک ساعت و صفحه نمایش بزرگتر.

منبع: zdnet